Vettel ne sumnja u konačno slavlje: Ferrari ima najbolji bolid u Formuli 1

...
Getty Images
Sebastian Vettel vodeći je u ukupnom poretku.

Na ljetnu jednomjesečnu stanku u Formuli 1 Sebastian Vettel otišao je s 14 bodova prednosti ispred Lewisa Hamiltona. Njegov Ferrari i dalje ne pokazuje znakove slabosti.

“U mojim očima mi imamo najbolji bolid u Formuli 1”, rekao je Nijemac, a prenio ESPN.

“Ljudi su kritizirali naš bolid, pokušavali su reći da posjedujemo stvari koje mi nismo posjedovali. Možda su bili malo ljubomorni na ono što smo mi imali jer su oni pokušavali zabraniti ili kopirati te stvari. To može biti neugodno, ali možemo biti ponosni na to. Istina je da je Mercedes bio brži na nekim stazama, ali mi znamo zašto je to tako. Je li to lako promijeniti? Nije. Ali, imamo plan, imamo ideje, imamo rješenja. To je normalno, ovo je prva godina nove generacije bolida i onaj tko smisli najbolja rješenja, pobijedit će”.

Baš zato Vettel ne sumnja u dvostruku pobjedu.

“Mislim da ćemo mi na kraju moći napraviti razliku, kao što smo to već dosad radili. Mislim da je prva polovica sezone bila sjajna, pozitivni aspekti dominiraju nad onim negativnim, tako da njih moramo gledati te iz njih učiti. Ali svi znamo što želimo i kamo želimo ići.”

Registracija na Sportarena
Oporavak lozinka na Sportarena
Pozor

Dodaj fotografiju
Izaberi datoteku
Dodaj citat
Pozor

Jeste li sigurni da želite izbrisati svoje komentare?

Pozor

Jeste li sigurni da želite izbrisati komentare svih korisnika?

Pozor

Jeste li sigurni da želite onemogućiti komentare korisnika?

Pozor

Jeste li sigurno da želite komentare korisnika prebaciti u 'spam'?

Pozor

Jeste li sigurni da želite izbrisati komentare korisnika?