zabio-dva-gola-pa-zamijenjen-da-bi-otisao-vidjeti-rodenje-sina

Zabio dva gola pa zamijenjen da bi otišao vidjeti rođenje sina

...
...
Twitter.com/Screenshot
Nogometaš engleskog Wigana Ryan Colclough bio je dvostruki strijelac u utorak na utakmici protiv Doncastera (3:0), a pola sata prije kraja trener ga je zamijenio da bi mogao prisustvovati porođaju djevojke.

Colclough je bio strijelac u 45+2. i 58. minuti, a s terena je izašao dvije minute kasnije kad ga je trener engleskog trećeligaša Paul Cook zamijenio.

22-godišnji napadač dobio je signal od oca, koji je s tribina pratio njegov nastup, pa je po izlasku brzo požurio u rodilište.

Colclough je tako u punoj opremi, s kopačkama i u dresu Wigana stigao na vrijeme da bi pozdravio rođenje svog drugog sina, Harleyja Thomasa.

Zanimljivo, mladi nogometaš je prije rođenjua djeteta prilikom proslave gola isti proslavio u stilu legendarnog Brazilca Bebeta.

10.prosinca, 19:07