11952804
...
Imali su Puljani u gostima kod Intera vodstvo od 2:0, ali ga nisu uspjeli sačuvati, pa je borbeni domaćin do kraja utakmice uspio izvući bod - 2:2.

Zaprešićani su si sami skrivili prvi pogodak. Prenga je izgubio loptu u vlastitom šesnaestercu od Kitanovskog, a onda je Makedonac u osmoj minuti iskosa s desne strane iz gotovo nemoguće situacije doveo goste u vodstvo.

Lijep je bio i drugi pogodak Istre 1961. U 26. minuti Grujević je probio desnu stranu, ubacio prema Ukrajincu Matyazhu koji glavom predivno pogađa od grede u gol.

Probudio se domaćin tik pred odlazak na odmor. U 42. minuti Rak s desne strane u kaznenom prostoru fanstastičnim udarcem pogađa suprotni kut Ivušića i postavlja 2:1. Konačan rezultat postavljen je u 62. minuti.

U gužvi u kaznenom prostoru Istrani nisu uspjeli izbiti loptu, a to je iskoristio Filipović koji je goropadno zatresao njihovu mrežu i izjednačio rezultat.