Eduardo s četiri pogotka potopio Žutu podmornicu

ma-sport.info
Novo Vrijeme rutinski je odradilo gostovanje kod Uspinjače te upisala još jednu pobjedu, a raspoložen je bio Eduardo koji je ubilježio četiri pogotka.

Posljednju utakmicu dana odigrali su malonogometaši Uspinjače i makarskog Novog Vremena. Pitanje pobjednika riješio je raspoloženi Eduardo upisavši čak četiri pogotka.

Uspijevale su obje momčadi odolijevati naletima protivnika prvih 10-tak minuta, no onda je uslijedila serija pogodaka. Zadovoljniji su nakon nje svakako bili gosti koji su raspucane četiri minute okončali s prednošću od 3:1. Nju su osigurali Nejc Hozjan te Eduardo s dva pogotka, dok je za domaćine precizan bio Bojan Kubović.

Povratak Žute podmornice u susret najavio je Matija Uremović u drugoj minuti nastavka, dok je desetak minuta kasnije odgovorio Eduardo kompletiravši svoj hat-trick. Pokušali su još jednom igrači Uspinjače preokrenuti susret u svoju korist tijekom završnice kada je mrežu zatresao Ivan Piplica, no sve je ostalo na njegovom pogotku. Sudbinu domaćina u posljednjoj minuti dodatno je zapečatio odlični Eduardo sa svojim četvrtim pogotkom.

U sljedećem kolu Novo Vrijeme na domaćem terenu dočekuje dubrovački Square, dok Uspinjaču očekuje gradski derbi protiv Alumnusa.