Jesenje ispratilo Vinkovčane s devet pogodaka u mreži

Jesenje uspjelo slomiti otpor Vinkovaca u nastavku utakmicu te je u konačnici slavilo s uvjerljivih 9:2.

Nakon što su Vinkovčani na domaćem terenu upisali težak poraz od Crnice, ništa uspješnije za njih nije prošlo niti 2. kolo Lige za prvaka. Ovoga puta svladalo ih je Jesenje rezultatom 9:2.

Jesenje je svoju prvu utakmicu u doigravanju za ulazak u 1. HMNL otvorilo na najbolji način pogotkom Kunšteka u 3. minuti susreta, no na predah se ipak otišlo neriješenim rezultatom. Za Vinkovce je bio precizan Zovko u 15. minuti, dok je novi pogodak Kunšteka neutralizirao Jaman samo minutu prije kraja poluvremena.

Međutim, u nastavku je istrčala samo jedna momčad. Jesenje je čak sedam puta zatreslo mrežu gostiju te potvrdilo svoju prvu pobjedu te se bodovno poravnalo s Crnicom. Efikasne domaćine predvodio je raspoloženi Majcenić koji je četiri puta matirao vratara Vinkovaca, dok su po jedan pogodak upisali Strabić i Presečki, a Kunštek je uspio kompletirati svoj hat-trick.

Jesenje će već za vikend krenuti put Šibenika gdje ih na Baldekinu dočekuje Crnica koja je u prvom kolu u potpunosti nadigrala Vinkovčane.