Micevski zadržao nadu Squarea u play-off

Adrijan Micevski sa svoja četiri pogotka zadržao je nadu Square u play-off te osigurao pobjedu svojoj momčadi protiv Albone Potpićan ´98.

Nakon pauze od gotovo mjesec dana, nastavak natjecanja 1. Hrvatske malonogometne lige započeli su dubravački Square i Albona Potpićan ´98.

Nakon početnog ispitivanja snaga, sredinom prvog poluvremena stigao je šok za domaćine. Mrežu Square zatresao je Elvir Husarić osiguravši neočekivano vodstvo svojoj momčadi. Ipak, mir u domaće redove vratio je Adrijan Micevski tri minute prije kraja prvog dijela poravnavši na 1:1.

Sve što su igrači Albone Potpićan ´98 gradili tijekom prvih 20 minuta palo je u vodu tijekom uvodnih minuta nastavka. U samo dvije minute Square je postigao tri pogotka te tako prelomio susret. Bili su gosti na pragu povratka nakon što su na -1 smanjili Alen Lalić i David Mataja, no novi nalet Square otpuhao je njihove nade.

Micevski je svojim četvrtim pogotkom na utakmici povisio na 5:3, dok se minutu kasnije među strijelce upisao i Borna Tikvica. Konačnih 7:3, u posljednjoj je minuti postavio Maro Đuraš.

U sljedećem kolu Square gostuje u Makarskoj gdje ga dočekuje Novo Vrijeme, dok će Albona Potpićan ´98 svoje bodove tražiti na domaćem terenu protiv Vrgorca.