Pirova pobjeda Futsal Dinama protiv Albone Potpićan ´98

Futsal Dinamo upisao je uvjerljivu pobjedu protiv Albone Potpićan ´98, no zbog slavlja Split Tommyja nova tri boda im nisu donijela željeno drugo mjesto.

Poraz od Nacionala u prošlom kolu stavio je Futsal Dinamo u nezahvalnu situaciju uoči posljednjeg kola. Kao rezultat toga stigla je pirova pobjeda protiv Albone Potpićan ´98 jer je Futsal Dinamo za željeno drugo mjesto bio potreban posrtaj Split Tommyja koji se nije dogodio.

Svoj dio posla Futsal Dinamo je odradio bez većih poteškoća. Razlika u kvaliteti bila je očigledna stoga su priliku dobili igrači koji su imali manju minutažu tijekom sezone, a s dva uvodna pogotka najbolje se odužio Gagulić. Neizvjesnost u utakmicu Albona Potpićan ´98 pokušala je vratiti pogotkom u 12. minuti, no ubrzo je uslijedio odgovor na drugoj strani. Među strijelce se iz penala upisao povratnik Franja, dok je na 4:1 povisio Matošević. Dominaciju Futsal Dinama okrunio Gagulić svojim trećim pogotkom u 18. minuti susreta. Mini-seriju domaćina prekinuli su gosti prije odlaska na predah smanjivši na 5:2.

Domaćini su efikasno otvorili i nastavak utakmice kada je u prvoj minuti svoj drugi pogodak postigao Matošević. Uzvratili su gosti sredinom poluvremena pogotkom za 6:3, no bilo je to sve od njih u današnjem ogledu. Do kraja dvoboja mrežu Albone Potpićan ´98 zatresao je vratar Maloševac, dok je konačnih 8:3 postavio Gašparinčić svojim prvijencem u debiju.

Unatoč uvjerljivoj pobjedi Futsal Dinamo će u doigravanje krenuti već u četvrtfinalu, a ime svog protivnika saznat će sutra nakon što svoju utakmicu odigraju Square i Alumnus. U slučaju pobjede Dubrovčana igrat će protiv njih, dok ih u suprotnom očekuje Brod 035.