Vrgorac za kraj sezone srušio Novo Vrijeme

crofutsal.com
Vrgorac je na domaćem terenu nadigrao Novo Vrijeme te u pobjedničkom raspoloženju završio sezonu. Novo Vrijeme će u doigravanje krenuti s četvrtog mjesta.

U sadržajnom posljednjem kolu regularnog dijela 1. Hrvatske malonogometne lige utakmicu s najmanje dramatičnosti odigrali su Vrgorac i Novo Vrijeme. Za domaćina je ovo ujedno bila posljednja utakmica sezone stoga ni ne čudi da su dali sve od sebe kako bi je završili pobjednički. Posljednja tri boda stoga su upisali protiv Makarana koji s ovim raspletom završili na četvrtom mjestu.

Od samog početka susreta domaćini su pokazali da ih zanima isključivo pobjeda, bez obzira na činjenicu da su ostali bez mogućnosti za plasman u doigravanje. U uvodnim minutama dvoboja goste su pogotcima šokirali Martinac i Pervan, dok je na 3:0 povisio Šalinović. Pokušao je Eduardo razbuditi svoju momčad smanjivši zaostatak, no samo dvije minute kasnije na tri razlike vraća Subotić.

Niti u nastavku domaćini nisu bili blaži prema gostima iz Makarske te je na 5:1 povisio Kraljević. S druge strane, kakvu-takvu nadu gostima je probao osigurati Hozjan svojim pogotkom, no nedugo zatim ponovno se trese mreža Makarana. Ovoga puta precizan je bio Stanković postavivši konačnih 6:2.

Pobjedom protiv Novog Vremena momčad Vrgorca sezonu je završila u pobjedničkom raspoloženju na 8. mjestu prvenstvene ljestvice, dok će gosti sezonu nastaviti u doigravanju s 4. mjesta.