336
4
Hrvatska
Hrvatska jučer, 10:42
Marko Tomas, Miro Bilan te trener Veljko Mršić prokomentirali su osvajanje četvrtog uzastopnog naslova pobjednika Kupa Krešimira Ćosića
10
0
Hrvatska 18.veljače, 21:36
Zagrebačkoj Cedeviti u rukama je novi komad zlatnine. Zasluženo, u šetnji Baldekinom izabranici Veljka Mršića svladali su i Jolly. Pohvale Miri Bilanu i tribinama Baldekina.
248
0
Hrvatska 18.veljače, 15:19
Može li Jolly do još jednog skalpa u razmaku od 24 sata? Vjere Šibenčanima ne nedostaje.
114
0
Hrvatska 17.veljače, 22:06
Jedan od domaćina ovosezonskog izdanja završnog turnira Kupa Krešimira Ćosića priredio je senzaciju. Jolly je izbacio Cibonu pa će u subotu zaigrati protiv Cedevite u finalu.
31
0
Hrvatska 17.veljače, 21:53
Glasnogovornica PU šibensko-kninske Marica Kosor potvrdila je da je nekoliko pripadnika Tornada privedeno tijekom utakmice između Cedevite i Zadra.
24
0
Hrvatska 17.veljače, 18:48
U trećoj je prelomila, a u četvrtoj četvrtini Cedevita završila posao protiv Zadra. Tornado uz policijsku akciju zbog vrijeđanja Džanana Muse izašao ranije s Baldekina.
125
0
Hrvatska 17.veljače, 11:18
Zagrebački klubovi napadaju novo gradsko finale, no dalmatinska veza Zadar-Jolly neće popustiti bez borbe. Danas su na rasporedu polufinala Kupa Kreše Ćosića
102
0
Hrvatska 16.veljače, 22:06
Iako je većinu utakmice bila u zaostatku, Cibona se u neizvjesnoj završnici palsirala u polufinale hrvaatskog košarkaškog kupa. Šibenčani su mogli uzeti sve.
90
0
Hrvatska 16.veljače, 18:11
Zadar je vodio 30:4 nakon 11 minuta utakmice protiv Splita. Žuti su smanjili na -8, ali ulazak u utakmicu nije se mogao zakrpati. U polufinalu s Cedevitom.