Sve Vijesti
Hrvatska 0:44
Nogometaši Hajduka ponovno su se sapleli od gradskog rivala, Splita. U ogledu 21. kola MAXtv Prve lige gradski je derbi završio bez pobjednika 1-1. Samo podsjetimo kako je u prvom dijelu sezone Split po Hajduk bio koban u četvrtfinalu Kupa. Ovaj put je Split bio na pragu pobjede jer je pogotkom Ivana Pešića (76. minuta) vodio do sedam minuta prije kraja. No, tada je Ante Erceg izjednačio, a Tudor je nakon toga čak mogao donijeti Hajduku puni plijen, ali je njegov udarac zaustavio okvir vratiju.
2
0
Hrvatska 0:35
Nogometaši Rijeke pobijedili su Osijek 3:2 u utakmici 21. kola MAXtv Prve lige zadržavši šest bodova prednosti na vrhu ljestvice. U odličnoj utakmici pogotke za Rijeku postigli su Franko Andrijašević (56', 85') i Mario Gavranović (18').
0
0
Španjolska 0:04
Dvije minute prije isteka 90. minute Neymar je iznudio kazneni udarac, a u neočekivano teška tri boda pretvorio ga Messi.
7
0
Engleska 0:01
Manchester United plasirao se u četvrtfinale engleskog FA kupa. Crveni vragovi gostovali su kod Blackburn Roversa i teškom mukom došli do pobjede, a briljirao je opet sjajni Zlatan Ibrahimović.
4
0
Video jučer, 22:55
U derbiju 25. kola Serie A Milan je na svom terenu svladao Fiorentinu, a zapaženu ulogu imali su Hrvati s obje strane.
3
0
Španjolska jučer, 22:47
31
0
Italija jučer, 22:46
Bijesni huligani, koji sebe nazivaju navijačima Genoe, napali su autobus svojih miljenika nakon katastrofalnog poraza od Pescare..
9
0
Italija jučer, 22:43
13
0
Italija jučer, 22:18
Torino je večeras na rimskom Olimpicu teško poražen od Rome (4:1) u sklopu 25. kola talijanske Serie A.