Ovaj tjedan označava početak glasanja za atletičara godine, koji će biti predstavljen u Monacu, 24.11.
139
0
Olimpijski sportovi 01.listopada, 17:42
Hrvatski veslač Damir Martin nije uspio osvojiti medalju u samcu na Svjetskom prvenstvu u Bradentonu, on je u finalu zauzeo četvrto mjesto sa 36 stotinki zaostatka za brončanim Britancem Thomasom Barrasom.
22
0
Olimpijski sportovi 30.rujna, 16:51
Braća Valent i Martin Sinković osvojili su srebrnu medalju na Svjetskom veslačkom prvenstvu u američkom Bradentonu u disciplini dvojca bez kormilara.
18
0
Olimpijski sportovi 28.rujna, 19:43
Braća Sinković plasirali su se u finale Svjetskog prvenstva u dvojcu bez kormilara. Nakon što su promijenili disciplinu, pobjede su ostale nepromijenjen dio njihovih karijera.
8
0
Olimpijski sportovi 18.rujna, 13:00
Šteta što će Rafael Nadal dotad vjerojatno završiti karijeru...
17
0
Olimpijski sportovi 24.kolovoza, 15:52
Veslač i olimpijac Ivo Despot preminuo je u Šibeniku 21. kolovoza u 68. godini života nakon duge i teške bolesti.
27
0
Olimpijski sportovi 04.kolovoza, 21:53
Odlične vijesti iz Sjedinjenih američkih država za hrvatsko plivanje.
28
0
Olimpijski sportovi 02.kolovoza, 9:19
Dvostruki olimpijski osvajač zlatne medalje u džudu Peter Seisenbacher iz Austrije uhićen je danas u Kijevu zbog optužbi za seksualno zlostavljanje.