Svjetsko zlato i šesta Dijamantna liga nisu dovoljno dobra preporuka.
460
0
Atletika 06.listopada, 15:51
Ruskinji Ani Čičerovoj, kojoj je oduzeta brončana medalja osvojena na OI u Pekingu 2008. u skoku u vis jer je bila pozitivna na steroid turinabol, Sportski arbitražni sud (CAS) odbacio je žalbu na tu odluku.
54
0
Atletika 02.rujna, 9:43
Najbolja hrvatska sportašica Sandra Perković šestu je godinu zaredom osvojila naslov pobjednice Dijamantne lige u bacanju diska, ona je u petak u finalu svoje discipline u Bruxellesu pobijedila hicem od 68.82 metara.
25
0
Atletika 01.rujna, 20:22
Najbolja hrvatska sportašica Sandra Perković šestu je godinu zaredom osvojila naslov pobjednice Dijamantne lige u bacanju diska, ona je u finalu svoje discipline u Bruxellesu pobijedila hicem od 68.82...
50
0
Atletika 01.rujna, 18:57
Hrvatski gimnastičari Anton Kovačević i Jakov Vlahek izborili su finala na Svjetskom kupu u bugarskoj Varni.
12
0
Atletika 30.kolovoza, 9:34
Najbolja hrvatska sportašica, aktualna olimpijska, svjetska i europska prvakinja u bacanju diska Sandra Perković u svom je jubilarnom 10. nastupu na Hanžeku po prvi put prebacila 70 metara, ona je u petoj seriji u utorak ostvarila rezultat od 70.83 metara što je rekord mitinga, a ujedno i drugi najbolji rezultat sezone u svijetu.
75
0
Atletika 29.kolovoza, 22:00
Najbolja hrvatska atletičarka imala je vlastiti show na zagrebačkom mitingu.
66
0
Atletika 29.kolovoza, 21:55
Ruski trkač Sergej Šubenkov pobjednik je ovogodišnjeg 67. izdanja Memorijala Borisa Hanžekovića, utrke na 110 metara prepone na zagrebačkom atletskom mitingu, što mu je treća trijumf na ovom natjecanju.
19
0
Atletika 29.kolovoza, 20:53
Mlada hrvatska atletičarka Sara Kolak nije uspjela doći do pobjede u bacanju koplja u sklopu svog prvog nastupa na zagrebačkom mitingu, 67. izdanju Hanžekovićevog memorijala.