Roland Garros
Roland Garros 11.lipnja, 9:39
Senzacija Paris Opena Mario Cecchinato skočio je za nevjerojatnih 45 mjesta, a našeg je Međugorca preskočio kobni del Potro.
Roland Garros 10.lipnja, 21:15
Susret u nedjeljnom finalu bio je treći za Nadala i Thiema u "gradu svjetlosti", a svaki put iz njih je kao pobjednik izlazio prvi reket svijeta.
Roland Garros 10.lipnja, 18:54
Nadal je postao prvi tenisač u Open eri koji je osvojio 11. naslova na tri različita turnira.
Roland Garros 10.lipnja, 17:57
Rafael Nadal slavio je i u 11. finalu Roland Garrosa. Dominic Thiem nije imao šanse.
Roland Garros 09.lipnja, 20:15
Ipak, hrvatski adut Mate Pavić ostao je prvi igrač svijeta u konkurenciji parova.
Roland Garros 09.lipnja, 17:30
Rumunjka je gubila prethodna tri finala Grand Slam turnira, ali je danas uspjela slaviti na završnoj prepreci Roland Garrosa.
Roland Garros 09.lipnja, 15:12
"Pokušat ću igrati na isti način kao u Rimu i Madridu", otkrio je svoje namjere Thiem.
Roland Garros 08.lipnja, 18:26
Španjolski tenisač Rafael Nadal pridružio se Austrijancu Dominicu Thiemu u finalu Roland Garrosa.
Roland Garros 08.lipnja, 15:54
Dominic Thiem prvi je finalist Roland Garrosa.