Jug rutinski deklasirao Primorje

...
...
jug.hr
Vaterpolisti splitskog Juga rutinsku su odradili posao na gostovanju kod riječkog Primorja kojeg su pobijedili rezultatom 14:6 (5:0, 3:3, 4:1, 2:2).

Jugaši su krenuli iznimno motivirano i agresivno što je rezultiralo vodstvom od 5:0 nakon prvih osam minuta. Druga četvrtina protekla je u izjednačenom tonu, da bi gosti u trećem periodu opet napravili značajniju prednost i otišli na +8 (12:4).

Do kraja smo vidjeli po dva pogotka s obje strane što nas je dovelo do konačnih 14:6.

Najefikasniji je u redovima Juga CO bio Hrvoje Benić s tri postignuta pogotka. Po dva su zabili Maro Joković, Viktor Rašović, Vincenzo Renzuto i Luka Lozina, dok su po jednom uspješni bili Loren Fatović, Marko Ivanković te Luka Stahor koji je svoj debitantski nastup za seniorski sastav okrunio pogotkom.

Kod domaćeg sastava u strijelce su se upisali Antonio Čunko, Duje Peroš, Maros Tkač, Mateo Saftić, Lovro Paparić i Ford George Wallace, a svi su postigli po jedan pogodak.