Mladost svladala Mornar i ponovno ga ostavila bez pobjede
mladost-svladala-mornar-i-ponovno-ih-ostavila-bez-pobjede
25

crosport.hr
Mladost je u sklopu 12. kola Triglav lige stigla na gostovanje kod Mornara.

U večerašnjem hrvatskom okršaju kao pobjednik je izašla Mladost te tako i dalje ostavila Mornar bez pobjede i nakon pet vezanih susreta u Triglav ligi.

Gosti su se ipak morali žestoko boriti za sve bodove, no na kraju su slavili uz 12:9.

Mladost je jako otvorila susret, uzela prvu dionicu uz 4:1 i silovito najavila ostatak susreta. Domaći sastav nije se želio odmah predati te su zube pokazali već u drugoj četvrtini koju uzimaju s dobrih, no još uvijek nedovoljnih 3:1.

Nakon poluvremena gosti su uzeli predstojeće dvije dionice, no uz tešku muku i s po gol razlike u obje.

Slavko Ćalić zabio je tri gola za Mornar, dok je s druge strane dobar bio Cosmin Alexandru Radu uz 4.

Mladost je još uvijek druga na ljestvici, odmah iza vodećeg Juga, dok je Mornar na petom mjestu, još uvijek jedno mjesto kratak za doigravanje.